Wizytownik książkowy – wszystko w jednym miejscu

Wizytownik jest jednym z gadżetów, które warto mieć przy sobie. Jest szczególnie przydatny podczas różnych spotkań biznesowych. Wizytownik książkowy jest w stanie pomieścić wiele wizytówek klientów, kontrahentów i usługodawców. Można w nim także umieścić karty lojalnościowe, bankomatowe i kredytowe. Jest on sporych rozmiarów, dzięki temu zawartość można posegregować dowolnie w zależności od potrzeb właściciela.

Dobry wizytownik książkowy – na co zwrócić uwagę?

Duży wizytownik książkowy umożliwia grupowanie wizytówek w kolejności alfabetycznej albo tematycznej, w zależności od zapotrzebowania może mieć miejsce na 120, 200, 400 albo 500 wizytówek. Dla osób niezwiązanych w żaden sposób z biznesem dobrym rozwiązaniem jest zaopatrzenie się w mały wizytownik książkowy, który można schować do torebki albo kieszeni kurtki. Z kolei przedstawiciel handlowy lub właściciel dużej firmy powinien się zaopatrzyć w większą formę wizytownika książkowego, może mieć on oprawę skórzaną albo skóropodobną. Bardzo dobrze prezentują się wizytowniki zaopatrzone w firmowe albo specjalnie spersonalizowane logo. Najlepszym rozwiązaniem jest posiadanie dwóch oddzielnych wizytowników, w takiej sytuacji jeden może służyć do zbierania wizytówek, a drugi do ich przekazywania.

Elegancki gadżet

Eleganckim wizytownikiem książkowym warto posługiwać się podczas ważnych konferencji i spotkań, zamiast zapisywać informacje długopisem, można przekazać swoją wizytówkę, albo schować karteczkę z adresem nowo poznanej osoby. Poza tym estetyczny wizytownik dobrany kolorystycznie do stylizacji właściciela zawsze robi pozytywne wrażenie. Wizytowniki solidnie wykonane są wyjątkowo użyteczne, mają przystępne ceny, można je wykorzystywać przez wiele lat i wciąż pozostają w tej samej formie. Przydatny jest mechanizm ringowy, dzięki niemu wszystkie strony swobodnie się obracają, karteczki można swobodnie wkładać i wyjmować, a wizytownik książkowy nie ulega zniszczeniu tak szybko. Tego typu akcesoria dostępne są w różnorodnych formach i kolorach, można więc je dopasować do każdej stylizacji albo do rodzaju spotkania biznesowego. Mogą być też doskonałą formą podarunku. Można je opatrzyć jakimś cytatem, emblematem albo po prostu imieniem osoby obdarowywanej. Poręczny format i elegancki design spowodują, że z wizytownikiem książkowym trudno będzie się rozstać. Aby wybrać odpowiednie etui na wizytówki, warto zapoznać się z różnymi modelami oraz sprawdzić jakość wykonania i funkcjonalność produktu.