audiobooki abonament

Audiobooki do słuchania w samochodzie

Bez względu na to, czy podróżujesz samochodem na niewielkim dystansie, czy czeka Cię wielogodzinna podróż, audiobooki są doskonałą formą zajęcia czasu, pozwalając nadrobić zaległości w literaturze. Czy zdarzyło Ci się rezygnować z poczytania książki przez brak czasu? Słuchając jej w samochodzie zdecydowanie go nie stracisz. Czy po zatrzymaniu silnika zechcesz wyjść z samochodu, czy wciągająca historia zatrzyma Cię wewnątrz, do czasu wyjaśnienia zagadki?

Czy audiobooki są dla Ciebie?

Interpretacja czytanej książki wprowadza w fabułę czyjś, dodatkowy udział. To od Ciebie zależy czy najbardziej cenisz samodzielny wkład w oryginał, czy lubisz interpretować czyjąś narrację. Wysokiej jakości, wykonane starannie audiobooki doskonale zapełniają przestrzeń samochodu. Książki, które są z Tobą na co dzień oraz te, które już zdążyły zająć miejsce w szufladach, będą doskonałą odskocznią od stresującej podróży w korku. Doceń wkład narratora i otwórz się na nowe doznania.

Dlaczego warto słuchać audiobooków w samochodzie?

W zestawieniu ze słuchaniem audiobooków w domowym zaciszu, odsłuchiwanie książek w samochodzie ma wiele zalet. Czy zdarzyło Ci się włączyć muzykę lub audiobook w domu podczas sprzątania lub gotowania? Jeśli używasz głośnika, w niektórych pomieszczeniach możesz nie słyszeć wszystkiego. Słuchanie audiobooka w samochodzie pozwala dokładnie słyszeć każdy fragment tekstu i skupić się (poza prowadzeniem) tylko na nim. Jeżeli czeka Cię długa podróż, koniecznie wybierz audiobooki abonament, gdzie możesz dopasować ofertę do swoich potrzeb.

Audiobooki dla dzieci – doskonały sposób zajęcia uwagi w podróży

Podróże z dziećmi bywają trudne, zwłaszcza jeżeli są to długie wyjazdy na urlop. Podekscytowane dziecko to dziecko, które do końca nie wie czego chce i co zajmie jego uwagę na dłużej. Wybierz audiobook dopasowany do wieku i zainteresowań dziecka. Im starsze, tym trudniej przekonać je do czytania książek. Zastosuj wciągającą alternatywę podczas podróży, a przekonasz się, jak łatwo zainteresować dziecko ciekawą lekturą. Jeśli nie wpisze się w jego gust, z pewnością uśpi dziecko, pozwalając Ci skupić się na prowadzeniu samochodu. 

Jakie audiobooki najlepiej czyta się w samochodzie?

Prowadząc lub podróżując w fotelu pasażera z pewnością obserwujesz otaczający Cię świat za oknami pojazdów. Jeśli podróż trwa w ciągu dnia zadanie jest łatwe, za to w nocy możesz sobie jedynie wyobrażać, co znajduje się za oknem. Właśnie… wyobrażać. Dopasowując sceny z audiobooka do tego, co widzisz w mijanych miejscowościach możesz doskonale się bawić podczas podróży, skupiając uwagę zarówno na audiobooku i jego treści, jak i na poznawaniu okolicy. W samochodzie najlepiej czyta się książki sensacyjne oraz kryminały, które szczególnie atrakcyjnego wrażenia nabywają po zmroku. Wiele osób docenia w samochodzie literaturę kobiecą, słynna z wartkiej akcji, złożoności i mnogości wątków oraz niepewności, tworzącej się do ostatnich stron. 

Popularne audiobooki do samochodu, czy coś zupełnie nieznanego?

Narzeczona nazisty audiobook to jedna z najpopularniejszych ostatnio propozycji, odsłuchiwanych w ramach popularnych już abonamentów. Audiobook z krwią, mroczną historią, zagadką to coś dla Ciebie, jeśli podczas podróży muszą towarzyszyć Ci emocje. Emma J. Austene to wraz z Rozważną i romantyczną popularne klasyki kobiecej literatury, bardzo chętnie słuchane w samochodach. Jeśli chcesz nadrobić zaległości, koniecznie sięgnij po nie w abonamencie. Książki Jo Nesbo: Krew na śniegu oraz jej kontynuacja: Więcej krwi to kryminały, które Cię nie zawiodą za kierownicą. Podobnie jak bestsellerowy pamiętnik alkoholika Pod mocnym aniołem J. Pilcha. Wstrząsająca historia człowieka, którego polubisz mimo nałogu to towarzysz podróży, który wywoła w Tobie potrzebę refleksji nad wieloma odkładanymi sprawami. Przekonaj się, że w samochodzie słucha się doskonale zarówno na dłuższych trasach, jak i krótkich. Wtedy posiedzisz sobie po zakończonej podróży przynajmniej do końca rozdziału.