auto do ślubu

Auto do ślubu

Niektórzy do ślubu wybierają bryczkę lub motocykl, jednak zdecydowana większość woli samochód.  Każda para młoda samodzielnie decyduje jakim autem pojedzie do ślubu. Nie musi to być drogie i luksusowe auto, można wybrać samochód skromny, ale bardzo wygodny. Każda para młoda ma wybór i spokojnie może skorzystać z takiego wyjątkowego pojazdu.

W jakim kolorze auto do ślubu?

Auto do ślubu może być białe, kremowe, złote, srebrne lub w innym kolorze. Ważne jest, aby auto było wygodne i dawało odpowiedni komfort jazdy.

Więcej o tematyce ślubnej znajdziesz na Lovely Wedding!

Ile kosztuje wynajem auta do ślubu?

Wynajem auta do ślubu kosztuje niemało – od 500 do 10 000 złotych. Średnio płaci się około 2000 złotych. Jest to wynajem samochodu na jeden dzień, z kierowcą oraz paliwem. Takie samochody są czyste, dobrze przygotowane, a para młoda nie musi martwić się o komfort jazdy.

Klasyczne, sportowe czy luksusowe?

 Auto do ślubu powinno być wygodne, pasować do stylu wesele i być czyste. Dobrej klasy samochód na pewno dobrze się sprawdzi i będzie tym, czego oczekuje niejedna para młoda. Wysokiej klasy samochód jest ważny, ponieważ zapewni parze młodej wyjątkowy komfort i niezapomniane wrażenia. Samochód ma mieć dobre siedzenia, być czysty i przygotowany idealnie na taki wyjazd. Para młoda ma określone wymagania co przebiegu ich ślubu, a dobry samochód jest bardzo ważnym jego elementem. Trzeba pojechać nim do kościoła, do sali weselnej, wrócić do domu. Nieraz wynajmuje się samochód także na poprawiny, czyli dzień po weselu. Za 500 złotych można wybrać Subaru Imprezę lub Range Rovera. Jest to dobry wybór, a samochody są ładne i naprawdę dobrze przygotowane do takiego dnia. Jedna para wybierze biały samochód, a inna zdecyduje się na wiśniowe, jeszcze inna nie będzie tolerowała innego pojazdu niż auto czarne, złote lub srebrne.

Kiedy wynająć auto do ślubu?

Najlepiej zrobić to wcześniej, czyli rok przed uroczystością, aby zagwarantować sobie taki samochód na ślub razem z kierowcą oraz pełnym serwisem. Nie można czekać do ostatniej chwili. Jeśli parze marzy się luksus to wynajmuje limuzynę i dobrze jest, gdy zrobi to jak najwcześniej, ponieważ może się okazać, że wszystkie serwisy samochodowe będą już zajęte. Dobrze jest znaleźć samochód blisko domu i wynająć go na określony czas. Rezerwacja takiego samochodu może się przydać na wiele okazji, a wspomnienia po tych szczególnych dniach długo z nami zostaną. Porządny samochód zadowoli parę młodą i zapewni jej wygodny przejazd na wesele. Obecnie znalezienie takiego pojazdu nie jest trudne, ponieważ wybór aut jest naprawdę szeroki, pojazdów jest sporo, a niejedna osoba pragnie mieć auto wysokiej próby.